Kategoria: Newsy i ciekawostki

Pół roku istnienia w internecie i nowy wygląd strony nietechnologiczni.pl

To już pół roku od czasu, gdy pierwsze ślady istnienia bloga nietechnologiczni.pl zaczęły pojawiać się w internecie. Przez ten czas powstało dwadzieścia pięć wpisów w trzech kategoriach "Smartfony i aplikacje na telefon", "Podstawy fotografii cyfrowej" oraz "Internet i aplikacje internetowe". Zdążyła też powstać nowa kategoria "Newsy i ciekawostki".

Teraz nietechnologiczni mają zupełnie nowy wygląd, który został całkowicie przebudowany. Nie jest już tak minimalistycznie jak poprzednio, ale mam nadzieję, że bardziej nowoczesny styl przypadnie Ci do gustu i będziesz jeszcze chętniej odwiedzać ten zakątek internetowego świata. Na nowej stronie znalazło się miejsce na bardziej rozbudowane menu, slider z najnowszymi wpisami na stronie głównej oraz ostatnie artykuły z każdej kategorii. Całość oparta jest o nowoczesny wygląd i animacje, które nadają przyjemnego akcentu.

Oczywiście blog jest całkowicie responsywny, więc dostosuje swój wygląd do każdego ekranu, na którym go otworzysz. Odwiedzaj więc stronę nietechnologiczni.pl na komputerze, w telefonie i tablecie. Psst... udało uzyskać się bardzo ciekawy wygląd strony na iPadzie, więc jak masz możliwość sprawdź koniecznie.

Poza wyglądem strony i zamieszczanymi artykułami cały czas pracuję nad optymalizacją bloga i w obecnej odsłonie, mimo bardziej zaawansowanego wyglądu "zbiłem z wagi" kolejne kilobajty - zarówno na stronie głównej jak i na podstronach. Mam nadzieję, że przełoży się to na szybkość ładowania się strony, co powinno być korzystne dla każdego, zwłaszcza dla tych z wolniejszym łączem internetowym i odwiedzających blog na smartfonach korzystając z internetu mobilnego.

Wygląd strony głównej nietechnologiczni.pl przez pierwsze pół roku istnienia w internecie

Nowy wygląd strony

© magdal3na - Fotolia.com

Robert Kramer

Disqus Comments Loading...
Autor
Robert Kramer